Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna - Tęcza Ojrzeń

Tęcza Ojrzeń Goście

Tęcza Ojrzeń

Damian Nadratowski Nierozważne odepchnięcie przeciwnika w przerwie w grze.
Tęcza Ojrzeń
Adam Olszewski Nierozważne odepchnięcie przeciwnika w przerwie w grze.
Adam Olszewski Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez podstawienie nogi przeciwnikowi.

Radosław Wesołowski Fizjoterapeuta
Robert Romanowski Drugi trener
Łukasz Kozłowski Trener
Sławomir Kamiński Trener

01.08.2021

Mimo licznych osłabień Wieczfnianka zdobyła punkt w meczu z Tęczą Ojrzeń. Z różnych względów nie mogli zagrać: Borkowski, Harzyński, Żbikowski, Palewski, Sodoma, Rutkowski i Szymański. Trener Szmyt musiał skorzystać z nietrenujących z zespołem Grzegorza Chybińskiego, Bartłomieja Chmielewskiego i Damiana Nadratowskiego. Na domiar złego już w 7 minucie kontuzji mięśnia dwugłowego doznał Piotr Melchinkiewicz. W pierwszej połowie goście mieli dwie bardzo dobre okazje na zdobycie gola. W 29 minucie napastnik Tęczy strzela tuż obok słupka w sytuacji sam na sam z Kubikiem, a 7 minut później nasz bramkarz broni trudny strzał głową. W 39 minucie omal nie wychodzimy na prowadzenie. Damian Nadratowski uderza bezpańską piłkę, a ta trafia w poprzeczkę. W drugiej połowie przeważali również goście, jednak my też mieliśmy swoje okazje. W 67 minucie Marcin Dziubiński strzela z wolnego pod poprzeczkę - broni bramkarz. W 71 również Dziubiński przenosi piłkę tu nad poprzeczką strzelając z około 35 metrów. Najlepszą sytuację mieli jednak goście w 51 minucie, gdy Michał Majewski wybił z linii bramkowej piłkę nieuchronnie zmierzającą do naszej bramki. W 75 minucie na boisku pojawił się debiutujący w Seniorach Michał Dąbkowski, który zmienił Piotra Króla. Dzięki zmianie w przepisach stał się najmłodszym zawodnikiem w historii Wieczfnianki (15 lat, 7 miesięcy i 2 dni). Był to bardzo udany występ młodego piłkarza.