Żuromin
90'

Kary

63'
Tomasz Kamiński Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika, przerwanie korzystnej akcji.
22'
Kamil Rutkowski Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
42'
Hubert Lemanek Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego poprzez wymachiwanie rękoma i wykrzykiwanie pod jego adresem słów: "K***a! Co on gwiżdże! Słaby jest!"
43'
Rafał Borkowski Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika, przerwanie korzystnej akcji.
80'
Marcin Harzyński Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika, przerwanie korzystnej akcji.

30.07.2021

Po dwutygodniowej przerwie nasi Seniorzy nie zdobyli punktów w Żurominie. Ulegli minimalnie Wkrze 2:1. Na prowadzenie w meczu wyszli goście. W 13 minucie Kamil Rutkowski zaskoczył miejscowego golkipera. Podopieczni Wojciecha Błaszkiewicza jeszcze przed przerwą doprowadzili do remisu. Rzut karny na raty wykorzystał ukraiński stoper Wkry Mykola Hreshta. To pierwsze trafienie obcokrajowca w naszej lidze w tym sezonie. W drugiej połowie gospodarze przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę. Czwartą wygraną z rzędu zapewnił Michał Olszewski.