Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna - Sona Nowe Miasto

Sona Nowe Miasto Goście

Sona Nowe Miasto

Piotr Melchinkiewicz Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego słowami: „K***a! K***a!”
Rafał Borkowski Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
Marcin Harzyński Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego słowami: „K***a to jest kino?!”
Marcin Dziubiński Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
Sona Nowe Miasto
Łukasz Młudzikowski Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez podstawienie nogi przeciwnikowi.
Konrad Wiktorowicz Taktyczne opóźnianie wznowienia gry poprzez odkopywanie piłki po przerwaniu gry przez sędziego.
Mariusz Wojeński Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego słowami: „K***a, nic nie było!”
Tomasz Materka Taktyczne opóźnianie wznowienia gry poprzez odkopywanie piłki po przerwaniu gry przez sędziego.

Jakub Żbikowski
Kamil Waleńdziak
Dawid Sarnowski

Wojciech Pogorzelski Fizjoterapeuta