Łukasz Zalewski Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
Kacper Wanielista Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
75'
Konrad Wiśniewski Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
76'
Piotr Bobowski Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez złapanie przeciwnika za koszulkę.
66'
Łukasz Palewski Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.

29.07.2021

W inauguracyjnym meczu 9 kolejki Ligi Okręgowej Nadnarwianka Pułtusk pokonała na swoim stadionie Wieczfniankę 4:1. W pierwszych czterdziestu pięciu minutach żadnej z drużyn nie udało się znaleźć sposobu na rywala. Początek drugiej odsłony należał do gości, którzy wyszli na prowadzenie za sprawą swojego najlepszego strzelca, Piotra Melchinkiewicza (47 minuta). Nadnarwianka próbowała odrabiać straty. Udało im się to kwadrans później. Do remisu doprowadził Kacper Wanielista (61 min.). Kilka minut później podopieczni Cezarego Moledy już prowadzili. Do siatki Wieczfnianki trafił Piotr Cywiński (67 min.). Pięć minut później swoje show zaprezentował Patryk Bartczak, który w ciągu dziesięciu minut (72 i 77 minuta) zdołał pokonać golkipera przyjezdnych dwukrotnie ustalając wynik spotkania. W tym meczu zadebiutował w Seniorach Wieczfnianki Jakub Żbikowski zmieniając w 83 minucie Łukasza Palewskiego.