Autor:

tomzmuda

Utworzono:

20.07.2021

Po dobrej grze przegrywamy nieznacznie z wiceliderem. Niestety już w 3 minucie jest 0:1 po rzucie karnym sprokurowanym przez Adriana Sodomę. W 12 minucie gry jest już 0:2. Zawodnik gości strzela głową po dokładnym wybiciu rzutu rożnego. W 22 minucie strzelamy gola kontaktowego. Bramkarz gości "wypluwa" futbolówkę dośrodkowaną z rzutu wolnego, a Mariusz Walczak jest w takich sytuacjach niezawodny, mija leżącego golkipera i spokojnie umieszcza piłkę w siatce. Przyjezdni mają więcej z gry, ale nie przekłada się to na sytuacje podbramkowe. Dopiero pod koniec drugiej połowy Nadnarwianka stwarza kilka doskonałych okazji na zdobycie gola, najpierw trafiając piłką w słupek, a kilka minut później w poprzeczkę. Gola na 1:3 strzelają jednak po naszym błędzie w 84 minucie. Odsłaniamy się i tracimy 4 gola po kontrataku 120 sekund później. Na początku doliczonego czasu gry, mimo protestów gości, sędzia dyktuje rzut karny dla Wieczfnianki po przepychance Jakuba Żbikowskiego z jednym z przyjezdnych. Karnego pewnie wykorzystuje Marcin Dziubiński i mecz kończy się wynikiem 2:4.