Kary

93'
Hubert Kozłowski Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
84'
Piotr Król Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego słowami: „k***a nie w tą stronę!”
86'
Bartosz Półkoszek Taktyczne opóźnianie wznowienia gry poprzez opóźnianie swojego zejścia z boiska przed wejściem zawodnika rezerwowego.

26.07.2021

Wielkim rozczarowaniem zakończył się mecz 13 kolejki Ligi Okręgowej COOZPN. W Sochocinie ulegliśmy Wkrze, która dotychczas zdobyła tylko 6 punktów. Teraz niestety ma od nas jedno oczko więcej i wyprzedza nas w tabeli. Mecz zaczął się bardzo dobrze dla Wieczfnianki. Już w 9 minucie obejmujemy prowadzenie po strzale Rafała Borkowskiego. W 40 minucie gospodarze tracą swojego bramkarza, który opuszcza boisko z kontuzją nosa. Zastępuje go zawodnik z pola (Tomasz Koniec). Niestety nie potrafimy tego wykorzystać, natomiast na początku drugiej połowy Wkra strzela gola na 1:1. Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się remisem sędzia dyktuje rzut karny dla miejscowych po wątpliwym faulu Michała Dąbrowskiego i w 91 minucie tracimy gola oraz szansę na 1 punkt. W 46 min. przerwano na 5 minut spotkanie ze względu na intensywne opady gradu.

Parę dni później okazało się, że Wieczfnianka otrzymała 3 punkty za przegrany mecz z Wkrą Sochocin w 13 kolejce. Stało się tak, gdyż w drużynie z Sochocina nie wystąpiło minimum 2 młodzieżowców przez pełne spotkanie. Rozpoczęli mecz z 3 takimi zawodnikami, ale w trakcie gry 2 z nich zastąpili starsi piłkarze.