Nowe Miasto
90'

Kary

12'
Radosław Cytloch Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez złapanie przeciwnika za koszulkę.
78'
Rafał Borkowski Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez zagranie piłki ręką.

01.08.2021

W dzisiejszym spotkaniu Ligi Okręgowej Wieczfniance nie udało się sprawić niespodzianki i przegrała w Nowym Mieście. Do przerwy udawało się utrzymywać wynik bezbramkowy. Jednak już w 52 minucie Sona obejmuje prowadzenie po strzale Cytlocha. Gospodarze podwyższają na 2:0 w 67 minucie gry wykorzystując rzut karny po strzale Ernesta. W 73 minucie zostaje podyktowany kolejny karny (za faul na Rutkowskim). Tym razem to my wykorzystujemy okazję na zdobycie kontaktowego gola, którego strzelcem był Piotr Melchinkiewicz. Niestety wyrównanie nie pada i Wieczfnianka pozostaje z 29 punktami.