Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna Gospodarze

Wieczfnia Kościelna
90'

Kary

44'
Piotr Król Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez złapanie przeciwnika za koszulkę.
87'
Jakub Żbikowski Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
54'
Maciej Watkowski Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego słowami: „K***a, gdzie ty faul widziałeś?! Z głodu padł!!!”
72'
Sebastian Rybak Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego słowami: „Co ty gwiżdżesz?! Przecież to on mnie trzyma!!!”
89'
Łukasz Jończak Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.

01.08.2021

Obchodzący dzisiaj urodziny Trener Jarosław Szmyt nie doczekał się prezentu w postaci 3 punktów. Nasi piłkarze kolejny raz tej wiosny zawiedli i wyraźnie ulegli Borucie Kuczbork. W 17 minucie Piotr Melchinkiewicz strzela lobem z ostrego kąta nad poprzeczką. W 30 minucie dośrodkowanie z rzutu wolnego Daniela Kołakowskiego o włos mija bramkę gości. Niestety nasi zawodnicy też nie zmieniają toru lotu piłki. Trzy minuty później Boruta ma szansę na gola po dalekim podaniu ich zawodnik strzela obok bramki. W 35 minucie jest 0:1. Goście przeprowadzają szybką kontrę lewym skrzyłem zakończoną celnym strzałem. W 39 minucie Melchinkiewicz strzela z woleja z linii pola karnego - minimalnie niecelnie. W ostatnich sekundach pierwszej połowy ratuje nas słupek po strzale z wolnego z ponad 40 metrów. Po przerwie dopiero w 56 minucie mamy szansę na gola - Kamil Rutkowski dośrodkowuje, a piłka trafia w poprzeczkę i wychodzi w pole. Po chwili jest już 0:2 - ponownie akcja lewym skrzydłem. Tym razem skrzydłowy Boruty zagrywa płasko wzdłuż linii bramkowej, a zamykający akcję napastnik strzela z metra do pustej bramki. My jesteśmy dalej bez klarownych sytuacji, natomiast Mateusz Kubik z trudem broni silny strzał. Na kwadrans przed końcem spotkania goście ustalają wynik meczu na 0:3. Kubik broni pierwszy strzał, jednak dobitka wpada już do siatki. Dopiero na minutę przed końcem spotkania Marcin Harzyński uderza z wolnego w okienko. Nawet i tym razem bramkarz pozostaje niepokonany.