Kary

72'
Filip Adamski Nierozważny atak na przeciwnika.
72'
Marek Osiński Taktyczne opóźnianie wznowienia gry poprzez odkopywanie piłki po przerwaniu gry przez sędziego.
75'
Mariusz Chmielewski Taktyczne opóźnianie wznowienia gry poprzez odkopywanie piłki po przerwaniu gry przez sędziego.
83'
Sebastian Chmielewski Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
92'
Marcin Siekierski Nierozważne odepchnięcie przeciwnika w przerwie w grze.
23'
Daniel Kołakowski Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
44'
Adrian Sodoma Pozbawienie przeciwników realnej szansy zdobycia bramki poprzez nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
64'
Hubert Lemanek Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
92'
Rafał Borkowski Nierozważne odepchnięcie przeciwnika w przerwie w grze.

31.07.2021

Przegrany mecz w Nasielsku to już 4 z kolei porażka naszej drużyny w Lidze Okręgowej. Decydujący gol padł w pierwszej odsłonie meczu. W 23 minucie gola (jak się później okazało) na wagę trzech punktów zdobył Marek Osiński. Przed zejściem na przerwę Wieczfnianka straciła bramkarza. Po faulu przed polem karnym czerwoną kartkę obejrzał Adrian Sodoma. Mimo osłabienia w drugiej połowie zespół Wieczfnianki stworzył groźne sytuacje pod bramką Żbika. W 75' po stałych fragmentach strzelali Walendziak i Borkowski, ich strzały minęły światło bramki. Strzał Łukasza Palewskiego obronił bramkarz gospodarzy. Grający w przewadze zawodnicy Żbika dowieźli prowadzenie do końca spotkania. Strefa spadkowa mocno się zbliżyła.