Kuczbork
90'

Kary

9'
Mykhailo Konechnyi Zatrzymanie zaw. za koszulkę w celu przerwania korzystnej akcji
26'
Michał Dąbrowski Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
27'
Hubert Lemanek Zatrzymanie zaw. w celu przerwania korzystnej akcji
44'
Marcin Harzyński Spóżniony wślizg - przerwanie korzystnej akcji
52'
Daniel Kołakowski Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
90'
Piotr Melchinkiewicz Podważanie decyzji sedziego głównego "K***a leży, a ty nie gwiżdzesz

29.07.2021

W inauguracyjnym meczu 10 kolejki Ligi Okręgowej Wieczfnia pokonała w wyjazdowym spotkaniu Borutę Kuczbork 1:0. Podopieczni Jarosława Szmyta zdobyli kolejne punkty. Przez pierwsze dwa kwadranse gra toczyła się w środku pola, bez większych zagrożeń pod bramką. W 32' po dwójkowej akcji Borkowski - Lemanek ten ostatni zdobywa prowadzenie dla naszego zespołu. Strzelona bramka pozytywnie wpłynęła na nasz zespół. Na podwyższenie wyniku mieli jeszcze Dąbkowski i Więckiewicz. W drugiej połowie goście nie spuścili z tonu, nadal atakowali. Najlepsze sytuacje na zmianę wyniku mieli po strzale Dziubińskiego piłka przeszła nad poprzeczką, z 5 metrów spóźnił się ze strzałem Melchinkiewicz. Po rzucie wolnym Więckiewicza piłkę kieruje do bramki Rutkowski, sędzia jednak dopatrzył się w zamieszaniu pod bramką faulu naszego zawodnika.