Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna Gospodarze

Wieczfnia Kościelna
90'

Kary

36'
Michał Dąbrowski Krytyka decyzji sędziego głównego słowami: "K***a, co Ty gwiżdżesz, naucz się sędziować"
70'
Tomasz Więckiewicz Niesportowe zachowanie. Próba wymuszenia rzutu karnego.
86'
Rafał Borkowski Nierozważny wślizg w nogi przeciwnika powodując jego upadek.
90'
Oskar Bucholski Krytyka decyzji sędziego głównego słowami: "K***a, co Ty sędziujesz, ślepy jesteś?"
72'
Piotr Gutowski Nierozważne kopnięcie przeciwnika w nogi.

28.07.2021

Seniorzy Wieczfnianki tylko wygrywają lub przegrywają. Tym razem ulegli u siebie CK Troszyn. W pierwszej połowie dominowali goście, którzy stworzyli sobie kilka dogodnych okazji na zdobycie gola. Na szczęście Wieczfnianka miała tego dnia bardzo dobrze usposobionego bramkarza. Oskar Bucholski dał się pokonać dopiero w doliczonym czasie gry i po 45 minutach gry goście prowadzili 1:0. W drugiej połowie Troszyn szybko (w 50 minucie) podwyższył na 2:0. W sytuacji sam na sam zawodnik gości najpierw trafił w słupek, następnie Bucholski odbił jego dobitkę, jednak trzecia próba trafiła już do siatki. Od tego momentu zdecydowanie zaatakowali miejscowi. Już po kilku minutach powinno być 2:2. Dwie doskonałe okazje zmarnował Piotr Melchinkiewicz. W pierwszej strzelił nad bramką, a w kolejnej jego lob nad bramkarzem został wybity z linii bramkowej przez obrońcę gości. Wieczfniankę stać było tylko na gola kontaktowego, którego zdobył w zamieszaniu podbramkowym Łukasz Palewski, strzałem z bliska w 76 minucie. Najlepsza sytuacja na wyrównanie przepadła, gdy po dośrodkowaniu Jarosław Szmyta z rzutu rożnego Melchinkiewicz strzelił głową w poprzeczkę, a dobitka minimalnie poszybowała nad bramką.