Autor:

tomzmuda

Utworzono:

23.07.2021

Takim samym wynikiem jak w pierwszej kolejce zakończyło się drugie spotkanie Seniorów Wieczfnianki. Oznacza to, że na naszym koncie jest 0 punktów oraz 0-6 w golach. Niemal do końca pierwszej połowy utrzymywał się bezbramkowy remis. W tym okresie najlepsze sytuacje pod bramką Korony mieli Dąbrowski i Mazurkiewicz. Gospodarze obejmują prowadzenie w 40 minucie, a w 44 podwyższają na 2:0 z rzutu karnego. Na początku drugiej odsłony meczu kontaktowego gola mógł strzelić Mazurkiewicz, jednak z linii bramkowej piłkę wybił obrońca gospodarzy. W 58 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zawodnik miejscowych strzałem głową pokonuje naszego bramkarza. Pod koniec meczu przed utratą 4 gola ratuje nas słupek. W Wieczfniance zadebiutowali kolejni wychowankowie Mławianki, Patryk Jędrzejewski i Damian Gesek.